Nieuws&Agenda

Shops

En dit zijn de creatieve ondernemers bij Crafts & Co!

Studio Deze - Evelyn de Zeeuw : Recycle/inrichting/ www.studiodeze.nl

M'Ateljee - Mariëtte van Wijlick : Textiel/decoratie/ www.mateljee.wordpress.com

Radar: Kunst/decoratie door anders-ontwikkelde mensen

Atelier Dubbel – Mariëlle Limpens : Sjaals/vilt/design/ www.atelierdubbel.nl

Madelief - Elly Zegers : Handwerk/decoratie

Kebene – Magda van Dormael : Kant/ t.b.v. weeshuis in Kenia/ www.kebene.nl

Gideon Weishut : Meubels/design/ www.gideonweishut.nl

Jaap Roseboom : Brons/keramiek/epoxy/ www.japies-art.nl

Helga van de Berg : Mode/textiel

Zabaarz- Daniella Baars : Graveerkunst op sloophout/ www.zabaarz.com

Anders Fleur en Groen- Sonja de Brabander : sieraden/jeans/recycle/ www.andersenfleurgroen.nl

Carina Sterk : Tassen/ www.carinasterk.com

Jack Prick : Zeepsteen/recycle

Timmerveld- Paul Smeets : Houtwerk/luxe/ www.timmerveld.be

Hanneke Krook : Schilderijen/www.inter-k.weebly.com

Fortune Goodies- Frederiek Fortuin : Kralen van papier/ www.facebook.com/fortunegoodies.nl

Irena Kirn : textile/design/ ceiling objects

Jacqueline van Putten : Keramiek/ beelden/ www.jacquelinevanputten.nl

Jas op Maat- Lianne Reijnders : Textiel/ jassen/ design/ www.jasopmaat.com

Gewoon ik- Esther Peters: kids/interieur/ www.gewoon-ik.nl

Kleimadam- Jose Geelen-Eveleens: keramiek/ www.facebook.com/kleimadam-jose-eveleens

Atelier Daan- Danielle Posthumus: schilderkunst/collages/www.atelier-daan.nl

Loes Knoben: Brons/www.loesknoben.exto.nl

Karen Bauer: Schilderkunst

Blitse Kidz- Manon van Wersch: kinderkleding/accessoires/www.blitsekidz.nl

Atelier Emma M- Emke Brouns: Zilveren juwelen/www.atelier-emma-m.nl

Serafijn- Loes Brouwers: glasjuwelen/ www.serafijn.co

Harrie Houben: fotografie/http://harriehouben.fotoport.nl

Waldie van Wetten: papier mache, objecten/ www.waldievanwetten.nl





Copyright © 2013 CRAFTS&CO

Design: studio au3    Ontwikkeling: Pixo Creative